#DenumirePreț de listăSocial 1Social 2
1Consult cardiologie802040
2Consult medicină internă802040
3EKG201010
#DenumirePreț de listăSocial 1Social 2
1Ecografie abdominală803050
2Ecografie cardiacă803050
3Ecografie mamară803050
#DenumirePreț de listăSocial 1Social 2
1Acid uric666
2Bilirubina totală666
3Calciu seric total777
4Colesterol seric total666
5Creatinina serică666
6Glicemie666
7HDL colesterol666
8Hemoleucograma completă141414
9LDL colesterol888
10Magneziu seric101010
11PT (timp de protrombină, activitate de protrombină, INR)181818
12T3272727
13T4272727
14TGO666
15TGP666
16Trigliceride serice888
17TSH222222
18Uree serică666
19VSH444
#DenumirePreț de listăSocial 1Social 2
1Mamografie bilaterală1007070
#DenumirePreț de listăSocial 1Social 2
1Air flow100100100
2Aparat dentar fix200012001200
3Aparat dentar mobil150010001000
4Chistectomie 1-3 dinți300200200
5Consult pentru implant1004040
6Detartraj/periaj arcadă805050
7Extirpare vitală monoradicular1007575
8Extirpare vitală pluriradicular150100100
9Extracție dinte parodontotic705050
10Extracție molar de minte erupt400200200
11Implant dentar Any One150012001200
12Implant dentar Any Ridge180018001800
13Obturație canal monoradicular1007575
14Obturație canal pluriradicular150100100
15Obturație fotopolimerizabilă medie1508080
16Obturație fotopolimerizabilă mică1306060

Social 1 – se încadrează persoanele cu venitul net mai mic de 1200 lei, dovedit prin adeverință de salariat, talon de pensie, talon șomaj, etc.

Social 2 – se încadrează persoanele cu venitul net cuprins între 1200 lei-2500 lei, dovedit prin adeverință de salariat, talon de pensie, talon șomaj, etc.